Volvo S60

Знайомство

Відкрийте для себе новий S60 — елегантний, потужний автомобіль у кузові седан, що змінює уявлення про водіння і дарує незабутні враження.

Дизайн

Створений для задоволення

Дизайн S60 втілює у собі задоволення від керування. Рельєфні бокові частини, потужний профіль і атлетичні виступи задніх колісних арок підкреслюють спортивний характер автомобіля. Скандинавська елегантність і динамічність поєднуються, щоб втілитися в яскравому та темпераментному авто. Це автомобіль, що впевнено застосовує всі свої можливості на дорозі.

Безпека

З турботою про вас

City Safety — це інновація компанії Volvo Cars, яка допомагає захистити людей, що перебувають у салоні або біля автомобіля. Вона сповіщає про потенційну небезпеку й допомагає її уникнути.

Система пом’якшення наслідків з'їзду з дороги Run-off road Mitigation допомагає знизити вірогідність незапланованого з'їзду. Система виявляє ймовірність ненавмисного з'їзду автомобіля з дороги на швидкості 65–140 км/год.

Технології

Інтуїтивне керування

Центральний дисплей із сенсорним екраном — це ваш безпосередній зв’язок з S60. Портретний формат зображення дозволяє з легкістю переглядати інформацію та зменшує необхідність в прокрутці. А опціональний панорамний дах для S60 наповнює салон  природним освітленням. Він досить великий, щоб люди, які перебувають на передніх та задніх сидіннях, змогли отримати максимум сонячного світла.