Volvo XC40

Знайомство

Компактний SUV від Volvo Cars.

Представляємо новий Volvo XC40 – маленький SUV з великими інноваціями. Експресивний дизайн, продумані місця для речей та інтелектуальні технології – цей автомобіль створено для життя в місті.

Дизайн

Розуміння законів вулиці

Volvo XC40 є справжнім SUV, створеним компанією Volvo Cars для вулиць великого міста. Молодіжний дизайн поєднується з пропорціями SUV, створюючи яскравий і самобутній автомобіль.

Безпека

Ваш захисник

Система City Safety (Безпека у місті), що входить до стандартної комплектації кожного Volvo XC40, – це наче ваш персональний штурман, що піклується про вашу безпеку. Вона розпізнає інші автомобілі, пішоходів, велосипедистів і великих тварин попереду, повідомляючи про загрозу зіткнення. Якщо ви не відреагуєте вчасно, система автоматично ввімкне гальма, щоб уникнути зіткнення або зменшити його наслідки.

Технології

Ваш розумний партнер

Технології у Volvo XC40 мають людське обличчя. Від центрального сенсорного екрана до високочіткого дисплея для водія та системи голосового керування, яка розуміє звичайну мову, – все зроблено з акцентом на зручність і простоту. Користуватися цими системами так само просто, як користуватися телефоном.