Sweden. Volvo. Midsummer.
Лише у червні на обмежену кількість авто*

Літо у Швеції коротке. Воно робить перші несміливі кроки в травні і набирає силу в червні. Йому потрібно поспішати, адже у вересні ночі знову стануть холодними. У Midsummer, день літнього сонцестояння, шведське літо - в самому розквіті сил, із соковитою молодою зеленню, яскравими фарбами, п'янкими ароматами і короткими світлими ночами. На півночі настає полярний день, і сонце зовсім не опускається за горизонт.

Шведи люблять, щоб все було організовано з розумом. Тому багато хто планує свій щорічну відпустку відразу після Midsummer. Це означає, що до свята треба закінчити всі справи на роботі. А свято це, як і багато інших, за традицією відзначають за містом. Заздалегідь їдуть на дачу або у село, в містах все закривається, і на вулицях - ні душі.

Зате головні автомагістралі переповнені. Пробки тягнуться на кілометри. Роздратовані шведи втішаються думкою, що попереду їх чекають сім'я, друзі і свято. Свято середини літа - це привід зібратися великою компанією. З'їжджаються численні родичі і друзі: ось відмінна можливість виконати свої соціальні зобов'язання, зустрітися, вдосталь поспілкуватися - і потім вже спокійно насолоджуватися відпусткою, ні на кого не відволікаючись.

Долучайтесь і ви до святкування Midsummer разом із Volvo! А ми приготували для вас подарунки – додаткову вигоду* на розкішні автомобілі 90-ї серії, яка діє лише у червні!

Дізнатися більше

 

*Під вигодою мається на увазі надання додаткової знижки при купівлі автомобілів S90, V90 Cross Country та XC90.

Деталі у консультантів відділу продажу Азбука Авто тел.: +380 (95) 28 74 072