Volvo Cars сфокусується на нових способах презентації автомобілів і цифрових сервісів для клієнтів

Виробник автомобілів преміум-класу Volvo Cars продовжує приділяти все менше уваги традиційним подіям в автомобільній індустрії. Компанія фокусується на індивідуальних заходах для запуску нових автомобілів, презентації технологій та послуг клієнтам і журналістам.

Перехід до індивідуальної комунікації - ініціатива, яка дозволить вивести взаємодію компанії зі своєю клієнтською базою на новий рівень. Тим самим Volvo Cars планує збудувати прямі відносини з більш ніж 5 мільйонами клієнтів протягом наступних п'яти років.

 

Останні моделі були представлені в зовсім іншому форматі. Прем'єра компактного кросовера XC40 пройшла в рамках Тижня моди 2017 Мілані, а новий універсал V60 вперше показали на під'їзній доріжці типового житлового будинку в Стокгольмі.

У червні Volvo Cars планує представити новий спортивний седан S60 на церемонії відкриття першого для компанії заводу на території США в Чарльстоні, штат Південна Кароліна.

В рамках комунікаційної стратегії, в основі якої лежить розробка власних заходів і поєднання нових для бренду аудиторій, Volvo Cars прийняла рішення відмовитися від участі в Женевському автосалоні в 2019 році.

 

«Поточні зміни в автомобільній індустрії створюють нову для нас аудиторію і дають поштовх для пошуку свіжих рішень щодо виведення новинок на ринок, - ділиться Бйорн Аннвалль (Björn Annwall), старший віце-президент з розробки стратегії, розвитку бренду і роздрібних продажів Volvo Cars. - Традиційна участь у великих індустріальних подіях більше не є ефективною. Ми повинні адаптувати нашу комунікацію таким чином, щоб ці заходи підкреслювали переваги технологій, які ми представляємо».

«Ми не говоримо «ні» автомобільним виставкам, - продовжив Аннвалль. - Ми очікуємо, що такі події автомобільної індустрії, як Женевський автосалон, не стоятимуть на місці й продовжать розвиватися, і ми завжди зможемо повернутися до участі в майбутньому».

Новий спортивний седан S60 завершить успішне оновлення модельної лінійки Volvo Cars, яке почалося з прем'єри XC90 в 2014 році. З того моменту компанія відзначила четвертий послідовний рік рекордного зростання продажів і прибутку. Зараз Volvo Cars входить в нову фазу свого розвитку з найсильнішим модельним рядом за всю історію автомобілебудування та буде надалі приділяти увагу інноваціям і цифровим сервісам.