Комплект Зимових коліс

Комплект Зимових коліс у ПОДАРУНОК!

на автомобілі модельного ряду XS*

Кросовери від Volvo – це ідеальний вибір для комфортного щоденного життя.
Компанія Volvo Cars обрала та затвердила найкращі шини від найвідоміших брендів та поєднала їх із високоякісними оригінальними алюмінієвими дисками Volvo. Всі шини пройшли тестування на автомобілях Volvo в суворих зимових умовах в Лапландії.
ХС40 – компактний міський кросовер із високою посадкою, інноваційними технологіями та, унікальними для свого класу, місцями для зберігання речей.
ХС60 – витончений та динамічний кросовер, який вражає скандинавським дизайном та функціональними можливостями, як у місті, так і за його межами.
ХС90 – розкішний позашляховик для беззаперечного комфорту та безпеки в атмосфері витонченості та насолоди від керування.

*Під пропозицією мається на увазі придання комплекту зимових коліс за 1 гривню за умови придбання автомобілів ХС90, ХС60, ХС40. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім АРК та зони проведення Операції об'єднаних сил. Кількість авто та комплектів зимових коліс обмежена. Термін дії пропозиції: з 17 березня по 30 квітня 2020 року або до моменту продажу останнього автомобіля або комплекта зимових коліс на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше).**Пропозиція не розповсюджується на ХС60 із переднім приводом.