Інформація щодо COVID-19

Особиста безпека лежить в основі цінностей Volvo

Забезпечити свободу пересування в особистий, стійкий і безпечний спосіб. Аби переконатися, що ми виконуємо нашу місію, ми вживаємо наступних кроків, щоб допомогти вам протидіяти поточній ситуації, пов’язаній із коронавірусом (COVID-19).


Особиста безпека.

Особиста безпека.


Ваша безпека, нашого клієнта та членів нашої команди - наш головний пріоритет. Для підтримки дилерської мережі Volvo та для створення безпечного середовища для вас та співробіників ми запропонували рекомендації, засновані на порадах медичних працівників, які можуть допомогти обмежити вплив вірусу. Ці вказівки стосуються як об'єктів, так і автомобілів.

Дистанційні послуги

Дистанційні послуги


Ми прагнемо забезпечити найвищий рівень сервісу нашим клієнтам і пропонуємо послуги у дистанційному режимі: тест-драйв та доставка авто на сервіс. Окрім того, ми відкриті до використання усіх можливих технологій зв’язку для того, щоб продемонструвати онлайн вам новий автомобіль або провести відео зв’язок із механіком під час обслуговування вашого авто.

Підтримка для вас і вашого Volvo.

Підтримка для вас і вашого Volvo.

Команди з обслуговування клієнтів у офіційних дилерських центрах працюють відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. Послуги Volvo Roadside Assistance надаються у стандартному режимі.

Якщо ви маєте додаткові питання, ви можете звернутися до контакт-центру Volvo за телефоном +380 95 28 74 072